Gadżety reklamowe należą do najlepszych gadżetów stosowanych w handlu, które napędzają sprzedaż i dystrybucję, a także zwiększają rozpoznawalność rynkową firmy. Gadżety reklamowe to przynęta dla przyszłych, a także pomysł na utrzymanie obecnych klientów. Gadżet reklamowy nie musi być wcale drogi, wystarczy, że będzie pomysłowy, a najlepiej współgrający z dziedziną, w jakiej firma działa.

Najbardziej trendy gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to od lat długopisy, pióra oraz ołówki. Obecnie ołówki wracają do łask użytkowników i cieszą się coraz większą popularnością. Do codziennego użytku wybierz długopis plastikowy, kolorowy, z nadrukiem logo oraz nazwą firmy. Stanie się on idealnym wkładem do teczki konferencyjnej lub materiałem piśmienniczym w biurze do codziennego użytku. Specjalny klient na pewno poczuje się doceniony wyjątkowym gadżetem reklamowym, jakim będzie pióro, długopis oraz ołówek tak znanych marek jak Pelikan, Waterman, Parker. Specjalny nadruk wzmocni wyraz gadżetu.

Niedoceniany, a popularny  gadżet reklamowy

Gadżetem reklamowym powszechnie stosowanym, ale wciąż niedocenionym jest smycz. To najtańsza i najpopularniejsza forma promocji zewnętrznej, gdyż małym kosztem zyskujesz mnóstwo potrzebnych gadżetów. Podarujesz ją pracownikowi oraz klientowi. Smycz pełni wszechstronną funkcję. Może zarówno być przywieszką do identyfikatora oraz kluczy, jak i pełnić rolę gadżeciarskiej smyczy dla Twojego malutkiego pupila. Zastosowanie smyczy wyznacza Twoja wyobraźnia.