Długopisy reklamowe są najbardziej popularnymi gadżetami, które sprawdzą się jako prezent dla każdego klienta. Z pomocą długopisów robimy notatki, zapisujemy wiadomości, tak więc nie wyobrażamy sobie dnia bez tego artykułu. Prawdziwy mały dramat zdarza się, gdy zapominamy długopisu, a musimy szybko coś zapisać. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotujmy dla nich specjalny materiał reklamowy, na którym przygotujesz nadruk, jaki jest aktualnie wymagany.

Najbardziej poszukiwany gadżet reklamowy

Eleganckim prezentem reklamowym dla klientów są długopisy z grawerem. Najbardziej poszukiwanym gadżetem jest długopis o prostym, klasycznym designie, najczęściej wykonany z metalu. Metalowe długopisy z grawerem są trwałe i długo będą służyć Twoim klientom. Grawer na długopisie nie ściera się, wygląda bardzo dyskretnie i motyw jest delikatny. Materiał, z którego jest wykonany długopis dobrze układa się w dłoni, jest odporny na uszkodzenia i efektownie się prezentuje.

Logo na długopisie jako najlepsza reklama

Dobrze wykonane logo na długopisie jest najlepszą reklamą Twojej firmy. Długopisy z grawerem znajdą zastosowanie u każdego klienta, ponieważ długopis jest artykułem pierwszej potrzeby w biurze, domu, na zakupach. Logo nie powinno być nachalne, natomiast jego głównym zadaniem jest dostarczenie klientowi jak największej ilości informacji o Twojej firmie w prosty sposób.