Urodziny, awans, święta- okazji do kupienia prezentu dla szefa jest wiele. Za każdym razem pracownicy stoją jednak pod dużym znakiem zapytania. Podarunek dla kierownika powinien być bowiem na tyle wyważony, by nie spowodować zakłopotania, ani niesmaku. Wiele popularnych serwisów aukcyjnych proponuje ciekawe akcesoria przydatne w biurze. Co jednak wybrać, kiedy zaplecze z prezentami już dawno zostało wyczerpane i nie ma pomysłu na kolejne podarunki?

Elegancki dodatek do biura

Wybierając prezent dla szefa warto mieć na uwadze nie tylko to, co wypada kupić osobie na wyższym stanowisku, lecz przede wszystkim funkcjonalność podarunku. Pióra Waterman to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i lubią modne dodatki w biurze. Waterman opracowuje swoje długopisy tak, by zachwycały nie tylko swoim wyglądem, lecz także trwałością i odpornością na uszkodzenia. Obok piór warto postawić także na elegancki, podświetlany globus. Na aukcjach internetowych można znaleźć specjalne, metalowe egzemplarze, które doskonale wpisują się w charakter każdego biura.

Alkohol, jako sprawdzony prezent dla szefa

Dla tych, którzy w zupełności nie mają pojęcia, co kupić swojemu kierownikowi polecamy drogi alkohol. Elegancka butelka wyjątkowego trunku to sprawdzony prezent, który z pewnością ucieszy każdego szefa, niezależnie od płci. Często na rynku dostępne są także alkohole z niespotykanymi opakowaniami takimi, jak na przykład drewniane skrzynie, czy obite w skórę pokrowce. Są one doskonałym prezentem, niezależnie od okazji.